fbpx

Wojciech Gędek z megafonem pod ratuszem.

“W nietypowy sposób kampanię wyborczą rozpoczął dzisiaj, 30 sierpnia, Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni Łowicz. Na Starym Rynku, przed Urzędem Miejskim (gdzie trwa sesja Rady Miejskiej), kilka osób w czerwonych koszulach z napisem „Gazeta Polska” zorganizowało happening. Prym wiódł Wojciech Gędek – przewodniczący Klub GP w Łowiczu, który planuje w październikowych wyborach startować na stanowisko burmistrza … Czytaj dalejWojciech Gędek z megafonem pod ratuszem.

Właśnie upłynął termin rejestrowania komitetów wyborczych.

Komitety wyborcze organizacji oraz wyborców z siedzibą w Łowiczu i okolicach zarejestrowane przez komisarza wyborczego w Łodzi. W nawiasie kolejno pełnomocnik wyborczy i finansowy. KW – komitet wyborczy, KWW – komitet wyborczy wyborców. KW Łowicke.pl (Marcin Kraszewski, Agata Kłos) KW Porozumienie Łowickie (Grzegorz Bogucki, Anna Sobczak) KWW Łączy nas Łowicz i powiat łowicki (Krystian Cipiński, Wanda Białas) KWW … Czytaj dalejWłaśnie upłynął termin rejestrowania komitetów wyborczych.

Sześć osób chce walczyć o fotel burmistrza Łowicza. Pięć jest już znanych. Czekamy na PiS.

“Wiele wskazuje na to, że na jesienią o fotel burmistrza Łowicza będzie ubiegało się aż sześciu kandydatów. A przynajmniej tylu ma na to chęć, gdyż ich komitety wyborcze muszą znaleźć odpowiednią liczbę kandydatów na radnych, co w przypadku „niszowych” ugrupowań nie będzie łatwe.”

Czytaj więcej: https://dzienniklodzki.pl/szesc-osob-chce-walczyc-o-fotel-burmistrza-lowicza/ar/13447163